S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

YAKINIMDA NASIL TİNTİN BULABİLİRİM?

Uygulamanın ana sayfasında bulunan harita ekranında etrafınızdaki en yakın TİNTİN araçlarını bulabilirsin. Eğer herhangi bir araç görünmüyorsa, haritayı uzaklaştırmayı deneyebilirsin.

 

TİNTİN İLE İSTEDİĞİM HER YERE GİDEBİLİR MİYİM?

TİNTİN’i haritada sınırları çizilmiş alan içinde dilediğin yere bırakabilirsin. Haritada sınırları içerisindeki kırmızı bölgeler parka yasak bölgelerdir.

 

TİNTİN’i NEREYE PARK EDEBİLİRİM?

Trafik ve yaya akışını, kaldırımları, engelli yollarını, otobüs duraklarını ve mağaza girişlerini engellemeyen, park etmenin güvenli olduğu her yere park edebilirsin.

 

TİNTİN’İN ŞARJI BİTERSE NE OLUR?

Kullanım sırasında TİNTİN’in şarjı biterse endişelenmene gerek yok. Bundan sonra TİNTİN’in artık gaz fonksiyonu çalışmaz ve TİNTİN’i kurallara uygun park edip sürüşünü uygulama üzerinden sonlandırmalısın.

 

BAKİYEM BİTERSE NE OLUR?

Kullanım sırasında bakiyen biterse kayıtlı olan kredi kartından ücretlendirme devam eder. Kullanım sırasında bakiyen biterse hatırlatma için bildirim gönderiyoruz.

 

ÖDEME SİSTEMİ GÜVENİLİR Mİ?

Kart bilgileri iyzico’nun güvenilir altyapısında kaydedilmektedir. iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir. Ayrıntılı bilgi için iyzico.com adresini ziyaret edebilirsin.

 

TİNTİN’i KULLANMAK GÜVENLİ Mİ?

Kullanıcıların güvenliği bizim önceliğimiz. Bunun için sizlere TİNTİN’in nasıl kullanılması gerektiği ile ilgili mobil app den ve sosyal medya hesaplarımızdan sürekli bilgilendirme yapıyoruz.

 

GÜVENLİĞİMDEN KİM SORUMLU?

Üye olurken onayladığın kullanıcı sözleşmesi gereğince kullanım süresi boyunca güvenliğininden yükümlüsün.

 

YOLCULUĞUMU NASIL SONLANDIRIRIM?

Hedefine ulaştığında TİNTİN’i uygun bir yere kilitlemelesin, ve bitir tuşuna bastıktan sonra fotoğraf ekranında TİNTİN’in kurallara uygun şekilde park edilmiş fotoğrafını çekerek yolculuğun sonlanmış olacak.

 

SÜRÜŞ ESNASINDA BİR PROBLEMLE KARŞILAŞIRSAM NE YAPMALIYIM?

Sürüş esnasında her hangi bir problem ile karşılaşırsanız 7/24 whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
TinTin'e Hoş Geldiniz